24/10/2019

СК "Прометей" - БК "Новомосковськ" - 105:62 (26:26, 18:12, 35:12, 26:16). 23 жовтня. Кубок України. 1/16 фiналу. Перший матч. Кам'янське. Спорткомплекс "Прометей".

Старший арбiтр: Антон Кiтаєв; арбiтри: Iрина Фамаре, Анна Дугiнова.

СК "Прометей": Трент* (7 очок), Унгурян (13 + 11 пiдбирань + 5 передач), Мiсяць (4 + 6 передач), Конате* (18 + 8 пiдбирань + 7 передач + 4 перехвати), Крiвцов (17 + 11 пiдбирань), Мальчевський* (20), Антипов (12), Сидоров* (6 + 6 передач), Мiллер* (8 + 8 пiдбирань).

БК "Новомосковськ": Герасименко (0), Сидорчук (0), Шашков* (9 + 5 передач + 2 перехвати), Агiєв (6), Мiшин (0), Cтрипа (0), Лиcаненко* (3), Кабацюра* (34 + 6 пiдбирань), Панфiлов* (0), Кобець* (10 + 8 пiдбирань + 6 передач).

Всього через два дні після важкої перемоги над "Одесою", "Прометей", як і інші вісім колективів Суперліги, вступив в боротьбу за Кубок України. На цій стадії 1/16 фіналу суперниками елітних клубів є представники нижчих ліг, що робить перших явними фаворитами в своїх парах, особливо з урахуванням того, що за путівку в наступне коло доводиться боротися в двох матчах. У зв'язку з цим доречно говорити, що для більшості найсильніших команд ці поєдинки можна охарактеризувати як "тренування з підвищеною відповідальністю" - поняття, яке має право на життя завдяки видатному футбольному вітчизняному тренеровi Валерію Лобановському.

Однак цілих дві чверті поєдинку кам'янчан з БК "Новомосковськ" говорити про це було абсолютно недоречно. Вражаючий слем-данк Джейлона Міллера на самому початку не справив на гостей ніякого враження. Вони прагнули доводити до логічного завершення кожну свою атаку, а при кидках здалеку продемонстрували завидну для червоно-білих результативність. Три кидки підряд в середині першої чверті у виконанні Олександра Шашкова, Андрія Кобця і Іллі Кабацюри оформили навіть невеликий відрив гостей - 20:15. Перед самим закінченням десятихвилинки вже "Прометей" вийшов вперед завдяки кидку Владислава Унгуряна - 26:24, проте вже в другій чверті новомосковці знову вели в рахунку. У їх складі просто нестримний був Ілля Кабацюра, в актівi якого до великої перерви значилися 26 очок з 38 командних. Лише після закінчення другої десятихвилинки після дальнього кидка Олександра Антипова "Прометей" оформив перший відрив, трохи більший мінімального - 44:38.

Після п'ятнадцятихвилинної паузи кам'янчани, мабуть, зрозуміли, що навіть з цим суперником не варто жартувати. Вони явно додали в швидкості і агресивності. Так, гості не могли закинути м'яч в кільце близько двох з половиною хвилин, а згодом кам'янчани в кожній з двох залишившихся чвертей дозволяли набирати їм не більше 12 очок. Впоралися вони нарешті і з Кабацюрой: в третій і четвертій чверті до своїх 26 пунктiв він додав лише 8. Налагодивши гру в захисті, господарi майданчику результативно зіграли і попереду. Ще в неділю відразу після гри з "Одесою" Карліс Муйжнієкс сказав, що зробить ставку на тих виконавців, які в перших матчах чемпіонату мали не так вже й багато ігрового часу. І як раз більшість з них зіграло дуже результативно, а Владислав Унгурян та Ігор Крівцов оформили дабл-дабл. Ще за три хвилини до кінця матчу кам'янчани переступили 100-очковий рубіж, а їх підсумкова перевага над суперником перевищила чотири десятка очок. 24 жовтня "Прометей" і "Новомосковськ" проведуть повторний поєдинок.

Ми нагадуємо вболівальникам, що на гру можна дістатися на спеціально організованих клубом автобусах. Рівно за годину до гри, а саме о 18:00, транспорт буде чекати вас на трьох кінцевих зупинках: Диспетчерська (3 мікрорайон), ТЦ "Україна", БАМ. В зворотньому напрямку можна буде відправитися через 30 хвилин після закінчення гри. Перевезення здійснюються безкоштовно. Ознайомитися з більш детальним графіком курсування автобусів можна на нашому сайті у розділі "графік автобусів".