Гра EuroCup у Ризі: 27 грудня о 19:00, Арена Рига, приходь на матч “Прометея” з “Цедевіта Олімпія”

Єврокап Цедевіта

27 грудня, 19:00, Арена Рига

“Прометей” — “Цедевіта Олімпія” (Словенія)

Квитки для українців безкоштовні за посиланням:

Придбати квиток можна тут:

Кожна нова гра - це нова можливість продемонструвати українську єдність та незламність, а також подякувати латвійському народу за підтримку та Ризі, яка для багатьох стала другим домом.

Окрім захоплюючої гри, навіть у перервах і тайм-аутах  яскраві емоції гарантовано, адже на вас чекають:

• розіграші цінних призів, серед яких  IPhone 14, гірського велосипеду, PlayStation 5 Digital Edition, а також  фірмові подарунки від БК "Прометей".

•  запальні виступи Олімпійської команди з черлідингу Red Foxes;

• автограф-сесія гравців після матчу.

Під час ігор біля майданчика буде працювати дитяча зона з батутами і розвагами, де про маленьких гостей подбають аніматори, поки ви насолоджуєтесь баскетболом.

“Прометей” зіграє з “Цедевітою Олімпією” в Єврокубку вже вчетверте за 13 місяців. Усі попередні зустрічі виграла команда Ронена Гінзбурга - ми двічі перемогли словенців минулого сезону і були сильнішими у поєдинку першого кола нинішнього турніру.

Клуб з Любляни вкрай невдало проводить нинішній сезон — в 10 зіграних матчах “дракони” не здобули жодної перемоги. Однак і нам за будь-яких обставин не можна розслаблятися.

Тож закликаємо усіх прийти до Арени Рига 27 грудня і щосили вболівати за “Прометей” перед двотижневою новорічною паузою в Єврокубку.

Підтримаємо нашу команду! Разом для нових звершень, адже вболівальники - це частина перемоги!

Не забувайте, що на вході можуть перевірити документи.