«Прометей» переміг «Пярну Садам» в останньому домашньому матчі регулярного чемпіонату ЛЕБЛ

Кеннеді

Сьогодні, 23 березня, «Прометей» здобув свою 25-ту перемогу в регулярному сезоні Латвійсько-естонської ліги, здолавши «Пярну Садам» із рахунком 101:74.

Гостям вдалося нав'язати серйозну боротьбу українській команді. Особливо успішною для них стала друга чверть, яку вони виграли з рахунком 28:23 та скоротили відставання перед великою перервою.

Однак далі «титани» знову заволоділи ініціативою та довели матч до перемоги.

Найкращим баскетболістом зустрічі став Ді Джей Кеннеді, який набрав 17 очок, а також відзначився 8 підбираннями та 6 асистами. Його рейтинг ефективності склав 30.

Натомість у складі «Пярну Садам» найрезультативнішим став українець Вадим Козак, що набрав 21 очко.

Свій наступний, заключний у регулярці, матч «Прометей» проведе 27 березня - на виїзді проти «ТалТеха».