“Prometey” -  “Wolves Vilnius” (Lietuva) - 91:64 (29:15, 20:14, 21:23, 21:12).
17. janvāris. Eirokauss. 15. kārta. Rīga (Latvija). "Arēna Rīga".

“Prometey”: Agada (10 + 4 rezultatīvas piespēles + 3), Klavels (7), Balvins (5 + 6 atlēkušās bumbas), Kenedijs (2); Odiase (10), Mārčs (16.), Tkačenko (5 + 5 atlēkušās bumbas), Sanons (10), Sidorovs, kapteinis (13), Bobrovs (0). Lukašovs (0).

“Wolves Vilnius”: Sulaimons (2), Mekovulu (6), Zemaitis (5), Tailor (18 + 7 atlēkušās bumbas + 3 rezultatīvas piespēles), Brooks (14 + 6 atlēkušās bumbas); Miniotas (0), Thurmans (9 + 7 atlēkušās bumbas), Kariniauskas (0), Zukauskas (5), Berucka (2), Kozis (3).

Eirokausa 15. kārta A grupā tika atvērta ar spēli starp "Prometey" un Lietuvas klubu "Wolves Vilinus ". Abām komandām šim mačam bija izšķiroša nozīme. Viesiem no Lietuvas šī spēle bija kā izslēgšanas spēļu mačs: sakāve praktiski izdzēstu visas cerības iekļūt labāko sešiniekā.

Abas komandas maču sāka ātrā tempā. Viņi izmantoja daudz iespēju uzbrukumos, bet “Prometey” izskatījās labāk nekā to sāncensis. Kalebs Agada un Ondžejs Balvins, kuri izlaida Latvijas Igaunijas basketbola līgas (LEBL) spēli pret “Rigas Zeļļi”, atgriezās savās vietās starta pieciniekā. Runājot par pretiniekiem, pirmajās 7 minūtēs viņi guva tikai  9 punktus. Kā rezultātā “titāniem” bija ievērojama priekšrocība (21: 9). Pirms pirmā pārtraukuma Issufs Sanons, pateicoties izcilam individuālajam sniegumam, vēl vairāk palielināja savas komandas pārākumu - 29:15.

Otrajā ceturtdaļā Keštuta Kemzuras komanda, šķiet, sāka atrast savu ritmu, lai gan “Prometey” nezaudēja savu pārākumu. Viesi kļuva pārāk nervozi. Divas minūtes pirms garā pārtraukuma saņēma divas tehniskās piezīmes. Pirms pārtraukuma pēc iespaidīgā Balvina - Sidorova saspēles “Prometey” palielināja savu pārākumu līdz divdesmit punktiem - 49:29.

Iesākot trešo ceturtdaļu Lietuvas klubam izdevās uz pusi samazināt punktu starpību (50:60). Tomēr īstajā brīdī Oleksandrs Ļipovijs un Iļja Sidorovs guva pa diviem punktiem, savukārt Ronalds Mārčs guva divus precīzus trīspunktniekus (70:52).

Šajā brīdī pat neliela intriga šajā mačā bija zudusi. “Prometey” pārliecinoši virzīja maču uz uzvaru vienlaikus, izslēdzot vienu no konkurentiem no kaujas par izslēgšanas spēļu zonu. Tomēr cīņa vēl nav beigusies.  24. janvārī, Serbijā “titāni” spēlēs vēl vienu ļoti svarīgu spēli - pret “Hapoel Telaviv”.