11-й поспіль успіх "Прометея" у Єврокубку дозволив йому виграти групу А!

"Прометей" - "Венецiя"

У своєму заключному матчі регулярного сезону 7DAYS EuroCup "Прометей" на "Арені Рига" приймав італійський клуб "Умана Рейєр Венеція". З рахунком 93:76 наша команда здобула 11-у поспіль і 14-у загалом перемогу в турнірі.

Господарі майданчика видали яскравий старт. Вже на 6-й хвилині їхній гандикап перевищив двозначну позначку – 17:5. На велику перерву команди пішли за "+15" на користь "Прометея" (33:18).

Чудова стартова чверть змінилася для українського клубу посередньою другою. За її підсумками перевага "червоно-білих" склала лише одне володіння – 46:43.

Після великої перерви "Прометей" не лише повернув собі необхідний ритм, а й 15-очковий гандикап першої чверті (на 28-й хвилині). Заключну десятихвилинку "Прометей" провів дуже стабільно, за всіма статтями перегравши суперника.

11 квітня у першому раунді плей-оф "Прометей" на "Арені Рига" зiграє з "Гамбург Тауерс" із Німеччини. У своєму єдиному протистоянні команди визначать чвертьфіналіста Єврокубка.