Команда «Прометея» 2010 р.н. посіла друге місце на турнірі пам'яті О. Веремейчика в Луцьку

Прометей Луцьк

Команда баскетбольної школи «Прометея» 2010 р.н. посіла друге місце на турнірі пам'яті Олексія Веремейчика в Луцьку.

У фінальному матчі юнаки «Прометея» поступилися чинним чемпіонам ВЮБЛ БК «Ужгород» із рахунком 79:98. У першій половині матчу гравці «Прометея» вели в рахунку більшу частину часу, але пропустили в останній атаці – 45:46. У третій чверть «Ужгород» здійснив потужний ривок та відірвався у рахунку, довівши матч до перемоги у заключній 10-хвилинці.

«Будемо налаштовуватись та проведемо роботу над помилками. Сезон ще не розпочався. Із «Ужгородом» ми ще зіграємо у ВЮБЛ», – прокоментував виступ команди на турнірі тренер Руслан Оріщук.

Також тренер зазначив, що хлопці уважно дивились за грою та вболівали за старшу команду БК «Прометей», яка сьогодні стала чемпіоном турніру О. Веремейчика, здолавши «Київ-Баскет».

Відзначимо, що одразу троє гравців команди були відзначені індивідуальними нагородами.
Макар Коновніцен став найкращим гравцем команди, Родіон Тимченко – найкращим центровим турніру, а Ілля Сердюк – найкращим форвардом турніру.