Наймолодші вихованці баскетбольної школи "Прометей" стартували у домашньому турнірі

Прометей 2012-13

У Слобожанському завершився перший день змагань серед малечі 2012-2013 років народження. В гості до "Прометея" завітали команди з Полтави, Сум та Запоріжжя.

Підопічні Руслана Оріщука відкривали турнір матчем проти полтавської ДЮСШ "Олімпійські надії".

Колективи по черзі володіли ініціативою та перевагою в рахунку. Доля гри вирішувалася в заключній чверті, адже до цього рахунок був рівним - 26:26. Та в останні 10-ть хвилин полтавці грали агресивніше і зуміли здобути перемогу - 30:37.

Другий поєдинок "прометейчики" провели проти однолітків з Запоріжжя. Цього разу господарі турніру краще відпрацювали в захисті і успішно зіграли у нападі - 53:25.

Завтра "червоно-білі" проведуть вирішальну гру проти сумської КДЮСШ-1. Початок матчу о 8:30.