«Прометей» виграв серію в «Огре» та вийшов до півфіналу плей-оф ЛЕБЛ

8290

Сьогодні, 3 квітня, «Прометей» на виїзді здобув другу перемогу в чвертьфінальній серії плей-оф Латвійсько-естонської ліги проти «Огре». «Титани» перемогли з рахунком 90:82 та стали півфіналістами турніру.

Зустріч видалася дуже непростою, адже команда Ронена Гінзбурга хоч і мала перевагу впродовж усієї гри, не відривалася в рахунку на суттєву кількість очок. На велику перерву команди пішли за переваги «+5» на користь «Прометей», а третя чверть взагалі залишися за «Огре». У заключній 10-хвилинці «титанам» нарешті вдалося зламати натиск суперника та довести матч до перемоги.

Найефективнішим баскетболістом зустрічі став Онджей Балвін, який набрав 16 очок, зібрав вісім підбирань та віддав три асисти.

Таким чином «Прометей» виграв серію проти «Огре» з рахунком 2:0 та пройшов до півфіналу турніру, де зустрінеться із ризьким ВЕФ. Клуб зі столиці Латвії у своїй чвертьфінальній серії здолав «Ригас Зеллі».