«Прометей» здобув третю поспіль домашню перемогу в Єврокубку, здолавши «Бешикташ»

Балвін

Сьогодні, 13 грудня, «Прометей» розпочав програму домашніх матчів другого кола групового етапу Єврокубка, прийнявши на «Арені Рига» турецький «Бешикташ». Підопічні Ронена Гінзбурга зуміли здобути перемогу із рахунком 89:70.

«Прометей» з перших хвилин зустрічі спробував зіграти у свій баскетбол та відірватися від супреника, однак команди постійно обмінювали ривками протягом усієї першої половини матчу. Першу 10-хвилинку виграли «титани», а другу – гості з Туреччини, що привело до зовсім незначної переваги «червоно-білих» перед великою перервою (45:40).

А ось уже в другій половині команді Ронена Гінзбурга таки вдалося досягти бажаного. Посприяло цьому вилучення головного тренера «Бешикташа» Душана Алімпієвича. Керував командою до завершення матчу українець Дмитро Болдаєв. У підсумку в третій чверті гостям вдалося набрати лише 10 очок, що дозволило «Прометею» встановити комфортну різницю в рахунку, а вже у четвертій чверті спокійно завершити матч, довівши його до перемоги.

Найкращими гравцями матчу стали центровів «Прометея» Таі Одіасе, який набрав 16 очок та зробив 10 підбирань та Онджей Балвін із 17 очками, 9 підбираннями та 3 асистами.

Для «Прометея» ця перемога стала шостою в 11 турах Єврокубка і третьою домашньою перемогою поспіль.

Вже цієї суботи, 16 грудня, «Прометей» проведе матч Латвійсько-естонської ліги проти БК «Талінн Калев». А у Єврокубку наступний поєдинок буде для «титанів» виїзним – 20 грудня українська команда зіграє проти «Лондон Лайонс».