Ронен Гінзбург: "Нам потрібно виправити багато проблем, але перемога є перемога"

Головний тренер БК "Прометей" Ронен Гінзбург після перемоги над фіналістом Єврокубка-2022 "Бурсаспор":

-Ми грали проти дуже хорошої команди, з великим досвідом і хорошим тренером. І я радий, що гравці доклали зусиль. Ми помилялися, звісно. Почали гру не так добре, але вдалося повернутися, тому я можу бути задоволений. Нам потрібно виправити багато проблем, але перемога є перемога, і проти такої команди - це хороша перемога.

-Здалося, що коли ви бігли, ви набирали легкі очки, а коли уповільнювали гру, робили втрати і дещо втрачали гру. Як ви можете пояснити це?

-Іноді ми не використовували наших великих, тому не могли грати в свою гру. Безперечно, наша сильна сторона — це швидка гра, але я думаю, що сьогодні ми грали багато ізоляцій, шукаючи найслабші місця в команді суперників, приміром, деякі гравці були на фолах, ми намагалися це використовувати. Тому я думаю, що сьогодні наша атака була не просто грою в швидкий прорив. Це було дещо більше.

-Ви тримали вашого найкращого скорера Джиана Клавелла на лавці на початку другої половини. Чому ви так вирішили?

-Я поки що вивчаю команду. Тим більше Клавелл грав 18 хвилин у першій половині. Я думав, що якщо я протримаю його ще 10 хвилин у третій чверті, ми програємо сьогодні в кінці гри. У підсумку, це було добре, що він повернувся саме тоді і зіграв добре в кінці. Якби він провів на майданчику 35-38 хвилин - це було би проблематично.

-Один з інших лідерів матчу Іссуф Санон провів чимало часу на лаві запасних. Що ви скажете стосовно нього?

-Іссуф - величезний талант. Однак він має виправити ті безглузді помилки, які він робить у нападі і захисті, і перемістити речі в своїй голові в правильні позиції - він буде дуже хорошим гравцем. Я сподіваюся, він продовжуватиме рухатися в цьому напрямку. "Ви маєте бути послідовними", - я кажу їм про це.

-Ді Джей Стефенс залишав гру на деякий час через ушкодження. Як він себе почуває зараз?

-Так, він навіть зміг повернутися до матчу. Він прагне вигравати ігри. І наполягав "тренер, я готовий!". Мене дуже тішить, як гравці рвуться на майданчик. Розумієте, це такий тип травми, що напевне знатимемо завтра, наскільки серйозним є його ушкодження.