Ронен Гінзбург: "Я щасливий, що ми повернулися до гри, показали характер"

Коментар головного тренера БК "Прометей" Ронена Гінзбурга після матчу з БК "Ховентут":

-По-перше, вітаю "Ховентут" з перемогою. Вони були трошки кращими за нас сьогодні. Ми добре грали в першій половині. Протягом 5-6 хвилин третьої чверті ми зробили всі помилки в захисті і нападі. Але я щасливий, що ми повернулися до гри. Показали характер. Це важливо. Ми використали більше запасних гравців, вони вийшли і показали, що вони не здаються. Ми повернулися до гри. На жаль, дрібниці в кінці матчу схилили шальки терезів на користь суперника.

-Тренери, в кінці гри ви думали, що зможете виграти цей матч?

-Так. Тому що я бачив, що суперники втратили впевненість. Ми відчували, що можемо це зробити. Відставали лише на два очки. На жаль, ми сьогодні не реалізували багато відкритих кидків. Здалеку влучили 10 з 41. Однак ми виріли в перемогу до кінця. Після п'яти хвилин першої чверті здавалося, що все йде до нашої суттєвої поразки, однак ми повернулися в гру.

-Іссуф Санон під час гри отримав травму. Наскільки вона серйозна?

-Він не вперше отримує подібне ушкодження під час гри - та сама травма, та сама нога. Сподіваюся, з ним усе буде гаразд.