Pirmā izslēgšanas spēļu kārta Eirokausā iesākta ar maču “Ratiopharm Ulm” pret “Joventut”

Ульм

Eirokausa izslēgšanas spēļu pirmā kārta atklāta ar Vācijas “Ratiopharm Ulm” un Spānijas “Joventut” maču. Spānijas klubs izcīnīja uzvaru izbraukumā ar 88:79 un tagad turnīra ceturtdaļfinālā izbraukumā spēkosies ar “Paris Basketball”. Atgādinām, ka “Joventut” turnīra grupu turnīrā divas reizes zaudēja “Paris” un abas reizes par 7 punktiem.

"Joventut" spēles pirmo puslaiku aizvadīja vareni, izveidojot 18 punktu pārsvaru. Savukārt otrajā puslaikā “Ratiopharm Ulm” uzvarēja, lai gan nespēja panākt sāncensi. Teicamu sniegumu demonstrēja “Joventut Badalona” un Dominikānas Republikas izlases aizsargs Andress Felizs – 28 punkti + 6 atlēkušās bumbas + 6 rezultatīvas piespēles un 36 punkti lietderības koeficientā.

Šodien, 6. martā, norisinās vēl trīs 1/8 fināla spēles: “Prometey” – “Aris”, “London Lions – “Turk Telekom” un “Gran Canaria” – “Beshiktash”.