"Prometey" LEBL revanšējas "Ogre" komandai

БалвінОдіасе

“Ogre” (Ogre, Latvija) – “Prometey” – 68:91 (20:22, 19:23, 13:21, 16:25).
14. februāris Latvijas-Igaunijas basketbola līga Pafbet
Ogre (Latvija)
“Sporta manēža Ogre”. 750 skatītāji

“Ogre”: Dārgais, kapteinis (1 + 6 piespēles), Mediss (5 + 5 piespēles), Zēbergs (8 + 2 bloķēti metieni), Misters (20 + 5 piespēles), Jucikas (12 + 8 atl.) – starta piecinieks. Apsītis (5), Lastiņš (5), Kampuss (0), Korums (12 + 8 atl.).

“Prometey”: Agada (4 + 8 piespēles), Kenedijs (9 + 12 atlēkušās bumbas), Mārčs (12), Sanons (11), Odiase (22 + 10 atlēkušās bumbas) – starta piecinieks; Balvins (21), Sidorovs, kapteinis (3 + 5 piespēles), Lukašovs (2), Bobrovs (5), Tkačenko (2).

“Prometey” savu kārtējo maču Latvijas-Igaunijas līgas ietvaros aizvadīja izbraukumā pret “Ogre”. Šodienas sāncensis “Prometey” nav starp labākajiem līgas klubiem, tomēr tikai šim klubam un “Kalev/Cramo” šosezon izdevies pieveikt Ukrainas klubu.

Nav šaubu, ka Ronena Ginzburga komandai šī neveiksme bija pavisam negaidīta, tāpēc šodien nācās darīt visu iespējamo, lai revanšētos pretiniekam. Viesu komanda mača sākumu iesāka vareni 11:3. 

Bet laukuma saimniekiem izdevās ātri atbildēt, pirmajā ceturtdaļā izlīdzinot rezultātu. Andris Misters, kurš pirmo 10 minūšu laikā trīs reizes meta no perimetra ar 60% precizitāti, deva nepieciešamo enerģiju partneriem.

Tomēr pirmo ceturtdaļu "Prometey" uzvarēja. Otrajā desmit minūšu nogrieznī pārmaiņus vadībā izvirzījās pretinieki, un tad, kā arī mača sākumā “Prometey” pārņēma iniciatīvu. Veiksmīgi otrajā ceturtdaļā iesaistījās Ondžejs balvins un Dīdžejs Kenedijs.

Tomēr "Ogre" komandai diezgan ilgi izdevās noturēt mačā intrigu. Trešās ceturtdaļas vidū “titānu” pārākums sasniedza 14 punktus. Mūsu komandai šajā spēles daļā bija lielisks divpunktu metienu procents – 75. Tomēr pirms pēdējā pārtraukuma laukuma saimnieki neļāva atrauties līdz kritiskam attālumam.

Noslēdzošās ceturtdaļas vidū "Prometey" izdevās atspēlēties līdz "+14", un, iespējams, tajā brīdī kļuva skaidrs, ka mūsējie revanšēsies pretiniekam un gūs 20. uzvaru regulārajā sezonā. Tajā pašā laikā abi mūsu komandas centri Tais Odiase un Balvins guva vairāk par 20 punktiem. Odiase kontā double-double (22 punkti un 10 atlēkušās bumbas). Jāatzīmē arī Kenedija 12 atlēkušās bumbas.

Jau pēc divām dienām “Prometey” gaida kārtējā spēle, "Olimpiskajā centrā Rimi" mūsējie uzņems “Valmiera”.