"Prometey" izcīna sarežģītu uzvaru pret "Ventspils" LEBL

"Прометей" - "Вентспiлс"

“Prometey” – “Ventspils” – 86:77 (14:22, 28:18, 20:19, 24:18). 10. februāris Latvijas-Igaunijas basketbola līga Pafbet. Rīga (Latvija). "Arēnā Rīga". 440 skatītāji.

“Prometey”: Agada (7 + 7 piespēles + 5 atlēkušās bumbas), Mārčs (13 + 5 atlēkušās bumbas + 4 pārtvertas bumbas), Ļipovijs (0), Kenedijs (6 + 5 atlēkušās bumbas), Odiase (13) – starta piecinieks; Sanons (11), Lukašovs (0), Sidorovs, kapteinis (14 + 5 piespēles), Balvins (13 + 10 atlēkušās bumbas), Tkačenko (2), Bobrovs (0), Klavels (7).

“Ventspils”: El-Amins (22), Vasiļjevičs (4 + 7 atlēkušās bumbas), Jaunzems (6 + 4 piespēles + 3 pārtvertas bumbas), Francis (7 + 10 atlēkušās bumbas), Mežulis (3) – starta piecinieks; Ausējs, kapteinis (14), Birkāns (5), Zaķis (16 + 8 atl.b.), Donis (0).

Latvijas-Igaunijas līgas spēlē “Prometey” :Arēnā Rīg:a uzņēma ambiciozo “Ventspils”, kas bez pārspīlējuma šobrīd tiek dēvēts par vienu no labākajiem klubiem Latvijā.

“Prometey” sāncensis otro reizi sezonā apliecināja savu statusu mačā ar pašreizējo līgas čempioni. Viesi mača sākumā izskatījās diezgan pārliecinoši - 10:6 savā labā jau 5. minūtē un 22:14 - pēc pirmās ceturtdaļas rezultātiem. Latvijas kluba spēlētāji šajā ceturtdaļā trāpīja 4 trīspunktu metienus no 11, bet Ronena Ginzburga basketbolisti netrāpīja trīs reizes.

Otrās ceturtdaļas sākumā "titānu" spēles mehānisms darbojās uz pilnu klapi: trīsarpus minūšu laikā 17:3 izrāviens (Iļja Sidorovs izcēlās ar diviem tālmetieniem).  "Ventspils" komanda apliecināja savu statusu līgā un vairākas reizes, lai arī īslaicīgi, atguva rezultāta pārsvaru pēc lielā pārtraukuma.

Mača pēdējo trīs minūšu nogrieznī rezultāts starp komandām bija neizšķirts 75:75. Pretinieki bija aptuveni līdzvērtīgi metienos un atlēkušo bumbu skaitā. Un tomēr bija skaidri redzama "Prometey" augstā klase. Izšķirošajos brīžos viesi nespēja atrast optimālus lēmumus uzbrukumā un tā vietā pieņēma sliktus lēmumus aizsardzībā. Runājot par mūsu komandas spēlētājiem, viņi mierīgi izmantoja katru savu iespēju.

Rezultātā “titāni” ar rezultātu 86:77 izcīnīja 19. uzvaru līgā. 14. februārī viņi aizvada izbraukuma spēli pret “Ogre”.