"Prometey" LEBL gūst uzvaru arī pār “Valmiera GLASS VIA”

Прометей

“Prometey” – “Valmiera GLASS VIA” – 91:77 (22:14, 23:14, 21:18, 25:31). 16. februāris Latvijas-Igaunijas basketbola līga Pafbet. Rīga (Latvija). "Olimpiskais centrs Rimi". 228 skatītāji.

“Prometey”: Agada (2 + 8 piespēles + 4 atlēkušās bumbas), Mārčs (9 + 4 atlēkušās bumbas + 2 pārtvertas bumbas), Bobrovs (11), Kenedijs (3), Odiase (31) – starta piecinieks; Sanons (4), Lukašovs, kapteinis (8), Balvins (13 + 8 atlēkušās bumbas), Tkačenko (10).

“Valmiera GLASS VIA”: Karlsons (4 + 7 piespēles), Elksnis (9), Naits (5), Greitāns (2), Želizņaks (2 + 9 atl.) – starta piecinieks; Kaufmanis, kapteinis (17), Miglinieks (9 + 2 pārt.), Spoliņš (20 + 10 atlēkušās bumbas), Gailiss (3), Zrno (6).

Aizvadīts vēl viens Latvijas-Igaunijas līgas mačs, kurā "Prometey" savā laukumā uzņēma Latvijas "Valmieru", pirms ilgā pārtraukuma sezonā. Mūsu komandas spēlētājiem bija svarīgi doties šajā pārtraukumā labā noskaņojumā.

"Prometey" treneru korpuss šajā mačā izmantoja tikai deviņus spēlētājus. Tomēr, tas netraucēja komandai izcīnīt uzvaru. Mača sākumā komandas apmainījās identiskiem 8:0 izgājieniem. Pēc tam Ukrainas klubam izdevās vēl viens izgājiens, kas vēl pirms pirmā pārtraukuma ļāva palielināt pārākumu līdz divciparu atzīmei.

Otrajā desmitminūšu daļā "Prometey" spēlētāji bija veiksmīgi trīspunktu metienos. Ceturtdaļas laikā "titāniem" bija ievērojami 44 procenti precīzu tālmetienu. Šis faktors līdzās drošai aizsardzībai (starp Spēles 11. un 15. minūtē pretinieks guva punktus tikai no soda metienu līnijas), ļāva Ronena Ginsburga komandai palielināt pārsvaru līdz divdesmit punktiem.

Kopumā mača liktenis izšķīrās tā pirmajā puslaikā. Otrais puslaiks bija konkurētspējīgāks, taču "Valmiera" nespēja krasi mainīt spēles gaitu.

"Prometey" uzvarēja ar rezultātu 91:77, un Tai Odiase kārtējo reizi demonstrēja teicamu sniegumu: 31 punkts (personiskais rekords LEBL) un 34 lietderības koeficienta punkti!

Nākamo maču Ukrainas klubs aizvadīs izbraukumā. 28. februārī Latvijā, Liepājā, "Prometey" spēkosies ar "Liepāju".