«Прометей» переміг у матчі проти «Рига Зеллі», перервавши серію з трьох поразок поспіль

аГАДА

Сьогодні, 10 листопада, «Прометей» приймав дебютанта Латвійсько-Естонської ліги БК «Рига Зеллі» у черговому матчі регулярного чемпіонату цього турніру. Український клуб зумів здобути перемогу із рахунком 92:79.

У заявці «титанів» на цей матч було 10 баскетболістів, не потрапили до списку тих, хто може взяти участь в поєдинку Маркус Кін, Рашард Келлі, Вячеслав Петров та Андрій Войналович.

Першу чверть більш жваво розпочали баскетболісти «Рига Зеллі», хоч їм і не вдалося відірватися в рахунку, на першу перерву лідерами пішли саме вони – 18:16. У другій 10-хвилинці «Прометей» суттєво додав та виконав кілька успішних ривків, однак розгубив майже всю свою перевагу до кінця половини, пішовши на перерву між половинами за переваги «+2» на свою користь.

У третій чверті особливо активним був центровий «титанів» Таі Одіасе, який до 9 очок у першій половині додав 11 очок у третій чверті та допоміг «Прометею» закріпитися в статусі лідера. Онджей Балвін маг нагоду закрити чверть ефектним триочковим баззером, однак не встиг вчасно випустити м'яч із рук. Тому на заключну чверть команди вийшли лише за переваги «+3» (63:60) на користь «червоно-білих».

А вже її команда Ронена Гінзбурга розпочала з ривка 10:1. Це забезпечило колективу з України комфорту перевагу, яку він зумів не просто втримати, але й збільшити до фінальної сирени. Підсумковий рахунок – 92:79.

Найкращим гравцем зустрічі став Рональд Марч – в його активі 20 очок, 7 підбирань, 6 асистів, а також 4 перехоплення. Рейтинг ефективності американця склав 34.

«Прометей», який сьогодні здобув свою шосту перемогу в семи матчах ЛЕБЛ, свій наступний матч проведе також вдома – 14 листопада команда Гінзбурга прийматиме «Хапоель» із Тель-Авіва в Єврокубку. А наступної суботи, 18 листопада, «червоно-білі» проведуть виїзний матч у ЛЕБЛ проти «Пярну Садам».