"Prometey" pārtrauc zaudējuma sēriju, gūstot uzvaru pret "Rīgas Zeļļi"

аГАДА

Šodien, 10. novembrī, “Ptometey” kārtējā šī turnīra regulārā čempionāta mačā savā laukumā uzņēma Latvijas-Igaunijas līgas debitanti “Rīgas Zeļļi”. Ukrainas klubam izdevās uzvarēt ar rezultātu 92:79.

“Titānu” pieteikumā šim mačam bija 10 basketbolisti. To sarakstā, kuri var piedalīties šajā mačā, neiekļuva Markuss Kīns, Rašards Kellijs, Vjačeslavs Petrovs un Andrijs Voinalovičs.

Pirmo ceturtdaļu spraigāk iesāka “Rīgas Zeļļi” basletbolisti, kas to pabeidza savā labā – 18:16. Otrajā 10 minūšu segmentā “Prometey” krietni pakāpās un veica vairākus veiksmīgus piegājienus, tomēr pirms puslaika beigām zaudēja gandrīz visu rezultāta starpību, līdz garajam pārtraukumam esot tikai “+2”.

Trešajā ceturtdaļā īpaši aktīvs bija “titānu” centrs Tai Odiase, kurš bez saviem 9 punktiem pirmajā puslaikā guva vēl 11 trešajā ceturtdaļā un palīdzēja “Prometey” nostiprināties līdera statusā. Ondrejam Balvinam bija iespēja noslēgt ceturtdaļu ar iespaidīgu trīspunktnieku, taču viņam neizdevās iemest bumbu laikā. Līdz ar to uz pēdējo ceturtdaļu komandas šķīra vien trīs punkti par labu “sarkanbaltajiem”.

Ronena Ginzburga komanda šo segmentu sāka ar 10:1. Tas nodrošināja Ukrainas komandai komfortablu pārsvaru. Viņiem izdevās to ne tikai noturēt, bet pat palielināt līdz gala sirēnai. Rezultāts 92:78.

Par šī mača labāko spēlētāju kļuva Ronalds Mārčs ar 20 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām, 6 rezultatīvām piespēlēm un 4 pārtvertām bumbām. Viņa efektivitātes rādītājs bija 34.

Sesto uzvaru LEBL septiņos mačos guvusī “Prometey” nākamo maču aizvadīs mājās. 14. novembrī Ginzburgas komanda Eirokausa ietvaros uzņem Telavivas “Hapoel”. Nākamsestdien, 18. novembrī, “sarkanbaltsarkanos” gaida izbraukuma LEBL spēle pret “Parnu Sadam”.