«Прометей» здобув свою сьому перемогу в сезоні ЛЕБЛ, здолавши на виїзді «Пярну Садам»

ЛЕБЛ

18 листопада український «Прометей» провів черговий матч регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської ліги проти «Пярну Садам». Команда Ронена Гінзбурга зуміла здобути виїзну перемогу з рахунком 80:49.

Розпочали матч «титани» не найкращим чином, певний час програвали в рахунку, а на перерву пішли лише за незначної переваги «+1» (17:16). Натомість у другій 10-хвилинці команда з України суттєво додала – дозволила «Пярну» набрати лише вісім очок, а закинула 20, запезпечивши собі комфортну перевагу. Особливо успішним виявився тайм-аут Ронена Гінзбурга за 27 секунд до кінця чверті – після нього «Прометей» набрав чотири очки поспіль, не пропустивши жодного.

У другій половині «червоно-білі» продовжили розвивати свій успіх – виграли як третю, так і четверту чверть та здобули дуже впевнену перемогу.

Зазначимо, що свій дебютний матч за «Прометей» провів американський захисник Роб Грей, який одразу ж став найрезультативнішим гравцем зустрічі. У його активі 17 очок та три підбирання.

Для «Прометея» ця перемога стала сьомою в восьми матчах сезону ЛЕБЛ. Лише «Калев» у чемпіонаті досі йде без поразок (8-0) та випереджає «титанів» у таблиці.

Далі «червоно-білі» проведуть матч проти «Венеції» в Єврокубку (22 листопада), а наступної суботи (25 листопада) зіграють у центральному матчі всього першого кола ЛЕБЛ проти того ж таки «Калева».