"Prometey" izcīna septīto uzvaru LEBL šajā sezonā

ЛЕБЛ

18. novembrī Ukrainas klubs “Prometey” aizvadījusi “Latvijas-Igaunijas līgas” maču pret “Parnu Sadam”. Ronena Ginzburga komandai izdevās gūt uzvaru izbraukumā ar rezultātu 80:49.

Maču “titāni” iesāka ne tajā labākajā veidā, spēles sākumā atpaliekot no pretiniekiem, taču pirmajā pārtraukumā devās ar nelielu pārsvaru “+1” (17:16). Tā vietā otrajā desmitminūšu posmā Ukrainas komanda krietni uzlaboja savu sniegumu – tas ļāva “Parnu” gūt tikai 8 punktus, savā laukumā ierakstot 20 un nodrošinot sev komfortablu pārsvaru. Ginzburga paņemtais minūtes pārtraukums 27 sekundes līdz spēles beigām otrajā ceturtdaļā izrādījās īpaši veiksmīgs – pēc tā "Prometey" guva četrus punktus pēc kārtas, nezaudējot nevienu.

Otrajā puslaikā “sarkanbaltie” turpināja attīstīt savu pārākumu – uzvarēja gan trešajā, gan ceturtajā ceturtdaļā un guva ļoti pārliecinošu uzvaru.

Jāatzīmē, ka amerikāņu aizsargs Robs Grejs šodien aizvadīja savu debijas spēli “Prometey” rindās un uzreiz kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju. Viņa kontā 17 punkti un trīs atlēkušās bumbas.

“Prometey” komandai šī uzvara ir septītā šīs sezonas astoņos LEBL mačos. Tikai “Kalev” turnīrā joprojām ir nepārspēta (8-0) un turnīra tabulā ir priekšā “titāniem”.

Nākmo spēli “sarkanbaltie” aizvadīs Eirokausa ietvaros pret “Venice” (22. novembrī) un nākamsestdien, (25. novembrī) visas pirmās LEBL tūres centrālajā mačā sacentīsies pret “ Kalev”.